Łączna liczba wyświetleń

20$2surf - Tricki


1# Nabijamy punkty – siatka poleconych
Możesz otrzymywać punkty za siatkę poleconych. Już wyjaśniam. Zapraszając nową osobę możesz zdobyć maksymalnie 1000 pkt za jego rejestrację.
Każde wyświetlenie Twojego banneru daje Ci 1 punkt i każdy klik na Twój link polecający daje Ci 10 punktów (na dzień i na IP, max 1000 punktów kiedy masz nowego bezpośredniego poleconego).
Teraz powiem wam jak szybko zdobyć te 1000 punków.
-Rejestrujemy się na stronie Chomikuj.pl
-Wchodzimy na 20dollars2surf
-Klikamy „Linki i Banery”
-Kopiujemy kod HTML któregoś z bannerów
-Wchodzimy na jakiś profil w chomikuj np. Filmy...2011
-Zjeżdżamy na sam dół, tam mamy „Chomikowe rozmowy”
-Wklejamy tam nasz kod HTML


chomik 300x56 Tricki   20dollars2surf
Chomikuj
-Czynność powtarzamy na jeszcze innych profilach (najlepiej popularnych)
-Wystarczy około 2 minut, a możemy zdobyć 1000 pkt


2# Nabijamy punkty - siatka poleconych
Prostym urządzeniem do nabijania punków za siatkę poleconych jest Hitfaker
1.Ściągamy ten program:
2.Wypakowujemy.
3.Kliknij na ikonkę „otwórz” przy „Proxy file” i wybierz plik .txt „proxy”
4.Kliknij na ikonkę „otwórz” przy „User-Agent file” i wybierz plik .txt „useragents”
5.Kliknij na ikonkę „otwórz” przy „Referer file” i wybierz plik .txt „referers”
6.Kliknij na ikonkę „otwórz” przy „Log file” i wybierz plik .txt „log”
7.W polu target wklej swojego reflinka.


hitfaker 245x300 Tricki   20dollars2surf
Hitfaker
3# Nabijamy punkty - siatka poleconych
Autosurfy, pozwalają na nabicie siatki poleconych w ekspresowym tempie! (do 1 minuty)
Jeśli kiedyś zdarzyło się wam ,że nie zdążyliście nabić 1000pkt za poleconego bo zarejestrował się za nim po chwili następny i zresetował wam nabijanie siatki to te autosurfy są dla was!!
Rejestracja

Kliknij w link: http://auto-surf.com.pl - w szczególności polecam
Lub TUTAJ: http://surfuj.eu
lub tutaj:
w którym momentalnie nabijemy punkty za poleconych ( dosłownie w 10 min. 1000 pkt. )

Strony w języku polskim, jeśli ktoś będzie miał problemy z rejestracją proszę pisać na maila(dział Kontakt)
4# Ukrywamy banner
Kolejnym trickiem będzie pokazanie jak zminimalizować nasz banner.
-Klikamy prawym przyciskiem myszki na skrót naszego pliku
-Wybieramy „Właściwości”
-Przechodzimy w zakładkę „Skrót”
-W polu „Uruchom” wybieramy „Zminimalizowane”
-Klikamy „Zastosuj”


minimalizacja 261x300 Tricki   20dollars2surf
Minimalizujemu 20dollars2surf
Uwaga! Przedstawiony sposób jest niezgodny z regulaminem strony, został on zaprezentowany wyłączne w celach edukacyjnych
5# 20dollars2surf – Ukrywanie bannera i Surfer Bonus Autoclicker 
 
Autoclicker 3.0 działa na innej zasadzie niż poprzednia wersja. Nie klika w ogóle w baner, ale w momencie wykrycia nadchodzącego Surfer Bonusa sam „odpowiada” serwisowi 20$2Surf symulując standardową reakcję banera na kliknięcie w Surfer Bonusa. Taka zmiana powoduje brak otwierających się okienek Internet Explorera informujących o wygranej. Zamiast tego informacja o wygranej w Surfer Bonusie będzie pojawiać się w chmurce informacyjnej (tylko w przypadku gdy program jest zminimalizowany do tray’a). Będzie to wyglądało tak:
dymek Tricki   20dollars2surf
Dymek informujący o wygranych
Podczas testów okazało się, że naprawdę nie ma znaczenia gdzie klikamy, bo żadna informacja o konkretnym miejscu kliknięcia nie jest przekazywana do serwisu 20$2Surf. Możliwe, że ma znaczenie czas odpowiedzi na Bonus, ale to jeszcze wymaga dalszych testów icon e smile Tricki   20dollars2surf W każdym razie, ilość wygranych punktów jest bardzo zróżnicowana – dużo wyższe zdarzają się w nocy icon e smile Tricki   20dollars2surf
Opis dodatkowych przycisków Autoclickera
autokliker3 0 Tricki   20dollars2surf
Autokliker - dodatkowe opcje

UWAGA! Przed uruchomieniem instalacji Isolatora NIEZBĘDNE jest posiadanie zainstalowanej platformy „.NET” w wersji co najmniej 4.0. Jeśli ktoś nie ma jej zainstalowanej, można ją bezpłatnie i legalnie pobrać i zainstalować ze strony Microsoftu:http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0a391abd-25c1-4fc0-919f-b21f31ab88b7&displayLang=pl (dość „ciężka” – ok 48 MB icon e wink Tricki   20dollars2surf )
Po pobraniu i rozpakowaniu załącznika „Autoclicker_Isolator.zip” z aplikacjami otwórz najpierw Autoclickera i kliknij „Instaluj ukrywanie” – służy instalacji 20dollars2surf Isolator. Po prawidłowej instalacji pojawi się komunikat – „Zainstalowane poprawnie. Na pulpicie powinna się pojawić ikona ‘Ukrywanie Surfbara’ ”. Szczegółowy opis wykonywanych operacji podczas instalacji (gdyby były jakieś problemy) podany jest w dalszej części.
Przycisk „Wygrane” pozwala na podgląd listy wygranych Surfer Bonusów.
Jeśli chcesz, aby Autoclicker uruchamiał się wraz ze startem systemu – zahacz opcję „Uruchom przy starcie komputera”. Program dopisuje wtedy w rejestrze systemu wpis uruchomienia aplikacji. Program uruchomi się w takiej sytuacji w postaci zminimalizowanej w zasobniku systemowym z ostatnimi ustawieniami i automatycznie włączonym monitorowaniem.
Dla tych osób, u których występował problem z przechwytywaniem paczek sieciowych przy pomocy biblioteki WinPCap (brak ruchu sieciowego) w poprzedniej wersji – dodana została opcja zmiany sposobu podsłuchiwania sieci poprzez przechwytywanie ruchu na sockecie. Być może w niektórych przypadkach pozwoli to na rozwiązanie problemu, ale niestety nie ma na to gwarancji. Wyłączenie standardowej metody pracy następuje przez odhaczenie przełącznika „Używaj WinPCap”.
Ponieważ wykrywanie listy kart do monitorowania i ich adresów jest wykonywane nadal przy pomocy bibioteki WinPCap, w przypadku gdyby na liście adresów IP nie było adresu, za pomocą którego łączymy się z Internetem wprowadzono możliwość ręcznego dodania adresu IP. Taki adres należy wpisać w polu obok listy adresów, a następnie dodać go przyciskiem „+”.
Program po zamknięciu pamięta wszystkie ostatnie ustawienia w pliku „surfbonklik.ini”.
Funkcje pozostałych przycisków są analogiczne jak w wersji pierwszej – opisane w temacie „Surfer Bonus Autoclicker”.

Nawigacja Isolatora
isolator Tricki   20dollars2surf
Isolator
Program nie ma swojego instalatora. Dla uproszczenia do Autoklikera został dodany przycisk „Instaluj ukrywanie”, który kopiuje do odpowiedniego foldera plik Isolatora i tworzy na pulpicie ikonę skrótu pod nazwą „Ukrywanie Surfbara”. W przypadku gdyby ta procedura nie zadziałała można to zrobić ręcznie. W tym celu należy dostarczony plik „20Dollars2SurfIsolator.exe” skopiować do foldera, w którym jest zainstalowany program banera (domyślnie jest to: „C:\Program Files\20Dollars2Surf”, a dla systemów 64-bitowych: „C:\Program Files (x86)\20Dollars2Surf”). Następnie można sobie na pulpicie zrobić skrót do skopiowanego tam pliku 20Dollars2SurfIsolator.exe.
Uruchomienie Isolatora następuje przez dwukrotne kliknięcie skrótu do programu znajdującego się na Waszym pulpicie, powstałego podczas instalacji (lub dodanego ręcznie).
UWAGA 1! Zdarza się, że przy uruchamianiu programu izolatora po raz pierwszy (lub po restarcie komputera) pojawia się komunikat o błędzie. Należy go zignorować i zamknąć okienko komunikatu. Nie ma to wpływu na pracę programu.
UWAGA 2! Jeśli w momencie uruchamiania Isolatora był już włączony baner reklamowy na „normalnym” pulpicie w oknie Isolatora będzie aktywny tylko przycisk „Stop Cashbar”. Naciśnięcie tego przycisku zamknie widoczny baner. Wówczas odblokuje się opcja „Start isolated Cashbar”.
Rozpoczęcie izolowanej pracy banera reklamowego następuje po naciśnięciu przycisku „Start isolated Cashbar”.
Opcja „Go to isolation sandbox” służy podglądnięciu wirtualnego pulpitu, na którym będzie znajdował się surfbar i okienka przez niego generowane. Po naciśnięciu tej opcji mamy możliwość wyboru czasu trwania podglądania wirtualnego pulpitu:

czas isolator Tricki   20dollars2surf
Isolator - 20dollars2surf - Ukrywanie banneru
Zalecane jest aby raz na jakiś czas zaglądać na wirtualny pulpit w celu upewnienia się czy surfbar działa prawidłowo (czasem zdarzają mu się przestoje w wyświetlaniu reklam, ale jest to wina serwisu 20$2surf – pomaga wówczas ponowne uruchomienie surfbara).
„Stop Cashbar” służy zatrzymaniu banera w izolacji i wyłączeniu wirtualnego pulpitu. Dodatkowo naciśnięcie „x” spowoduje zamknięcie Isolatora”.
Aplikacja nie posiada opcji minimalizacji do tray’a, ale ten sam efekt można uzyskać klikając po prostu w „krzyżyk” i zamykając okno programu (przy uruchomionej opcji „Start to isolation sandbox”). Jeśli chcemy przywrócić go na pulpit – klikamy w ikonkę skrótu Isolatora.

1 komentarz: