Łączna liczba wyświetleń

20$2surf - jak zdobyć "20$Pass"

Jak zdobyć "20$Pass"


1. Można kupić ze strony 20$2surf


  • Poprzez SMS - koszt takiego sms-a to 11,07 zł
  • Płacąc kartą kredytową: 2 "20$Pass" - 2,99 Euro
 Za SMS
 Kartą kredytową
 Paypal
 AlertPay
 Hipay
 Z zarobków
 Z innej strony


LesLoulys
LesLoulys to bardzo podobna stronka do Musikeo, z tą jednak różnicą, że zarabia się szybciej punkty, bo są tam ciekawsze i fajniejsze gry, za które dostajemy na prawdę sporo punktów. Podobnie jak na Musikeo poza grami mamy tutaj zdrapki (6 rodzajów, po 2 w każdej) oraz płatne kliknięcia. Do kupienia Passa potrzebujemy 140 000 punktów, dziennie możemy uzbierać około 6-7, czy nawet 9 tysięcy (wszystko zależy na jakim etapie będzie jedna z gier, ale o tym później), tak więc uzbieranie wystarczającej ilości punktów nie powinno zająć dłużej jak 3 tygodnie (mówię o zbieraniu bez poleconych). Oprócz tego dostajemy 20% punktów od każdego swojego poleconego.

Aby dokonać rejestracji klikamy w poniższy baner:Zostajemy przekierowani do poniższego formularza rejestracyjnego


Wpisujemy swój login, hasło oraz maila. Adresu nie musimy podawać, no chyba, że będziemy chcieli inne nagrody, poza Passami, które trzeba będzie dostarczyć pod wskazany adres :) Jednakże polanie mogą pozostać puste. Zaznaczamy, że akceptujemy regulamin (zielone kółeczko) I klikamy na samym dole na "inscription Au Loulys". Być może trzeba będzie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcia w link, który wyślą na naszą pocztę (nie wiem jak to teraz dokładnie wygląda).

Jeśli przejdziemy pozytywnie proces rejestracji możemy się już zalogować na naszym koncie.


Po wpisaniu swojego loginu i hasła klikamy na przycisk "OK".


Po zalogowaniu się mamy już pełen dostęp do swojego konta i możemy przystąpić do zbierania punktów. Proponuję zacząć od zdrapek. Jak już wspomniałem jest tutaj 6 zdrapek dziennie, po 2 w każdej. Możemy klikać pojedynczo każdą z nich i "zdrapywać"

Lub możemy zagrać "hurtowo" we wszystkie za pomocą przycisku "Jouer Rapidement !", czy też "Quick Play!" (w zależności, czy korzystamy z przeglądarki z tłumaczeniem, czy nie) po lewej stronie menu.


Za pomocą tego możemy przenieść się do stronki, gdzie będziemy mogli za jednym kliknięciem wykorzystać wszystkie swoje zdrapki.


Nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na wysokość wygranych, myślę, że to i tak zależy od tego jaki akurat mamy dzień i co nam zaproponuje maszyna. Ogólnie wyniki oscylują w granicach 1500 - 2500 punktów za "szybką grę".


Jak już mamy z głowy zdrapki, to możemy przejść do gier. Są tutaj dostępne 4 gry, z czego jedna od dłuższego czasu jest nieaktywna (nie wiem, może kiedyś wróci, była to gra na zasadzie starego Arkanoid, starsi uczestnicy powinni ją znać):


Gra 1 Arkanoid (nieaktywna)

Zbija się w niej płytki (rybki/rekiny), jest tam sporo plansz, które trzeba przejść. Można było uzyskać od 200 do nawet 5 000 punktów.

Gra 2 Pryskające bańki, czy też potocznie zwaną "kulki"

Aktualnie na tą grę (być może za Arkanoid) mamy 2 gry dziennie i możemy na prawdę nieźle zarobić. Gra trwa 3 minuty, a po uzyskaniu 100 000 punktów w grze otrzymujemy 1000 punktów na nasze konto. Im więcej kulek "odpadnie" przy jednym strzale, tym więcej punktów otrzymujemy). Przykładowo: za 3 kulki otrzymujemy 300pkt, za 9 w jednym strzale już ~ 12 000.

Gra 3 To gra w literki. Trzeba ułożyć słowo z wyskakujących liter.


Im jesteśmy dalej, długość słów się zwiększa i tabelka staje się coraz większa


Ogólnie za tą grę nie ma zbyt wiele punktów, bo około 200.

Gra 4 to baloniki (to o niej mówiłem we wstępie). Gra polega na tym, że mamy do "wypękania" określoną ilość baloników (żeby wypękać musi być przynajmniej 2 w pionie lub poziomie tego samego koloru).


Mamy do dyspozycji pomoce: "Bomba", "Zmiana koloru" lub "Zniknięcie". "Bomba" wiadomo, rozbija ileś tam baloników w jej zasięgu, "Zmiana koloru" zmienia kolor sąsiedniego balonika tworząc parę do "wypękania", a "Zniknięcie" powoduje usunięcie danego balonika z planszy. Ich ilość zwiększa się z każdym poziomem trudności gry. Poziomów jest 12 (każdego dnia gramy po jednej grze, jak wygramy następnego dnia gramy na poziomie wyżej, jak przegramy, to zaczynamy od nowa) poziom 1 to zaledwie 50pkt, ale z każdym poziomem stawka wzrasta, za 2 jest 75pkt, za 3 100, za 4 150, za 5 300, za 6 500, za 7 750, za 8 1000, za 9 1500, za 10 2000, za 11 2500, a za 12 aż 5000. (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie).


Głownie, to dzięki grze "baloniki" i "kulki" mamy możliwość dużo szybszego uzbierania punktów [2x1000 (za kulki) i 1000, 2000, czy 5000 (za baloniki - w zależności od etapu gry) daje nam od 2000 do 7000 tylko za te dwie gry!].

Ostatnią sprawą są "płatne pliknięcia", których jest różnie w zależności od dnia miesiąca, pogody, czy też ciśnienia :) Zazwyczaj mamy do wyklikania około 6-8 reklam, za które dostajemy od 70 do 150 punktów. Przechodzimy do nich klikając w "Clics Rémunérés", czy też w "Płatne kliknięcia".


W zależności od reklamy, albo trzeba kliknąć 2 razy na stronie, albo odczekać 30 sekund.

Cała zabawa nie trwa dłużej jak 5-7 minut (włącznie z grami i klikami), więc sądzę, że warto się zainteresować tą stronką.

Oczywiście są tutaj jeszcze inne gry (płatne) albo zmuszające do "hazadru", czyli postaw ile tam punktów, a może coś wygrasz, ale ich nie polecam, bo w 99% przypadków tylko traci się punkty!!!

Jak już uzyskamy wymaganą liczbę punktów, możemy wybrać się co Sklepu, który na prawdę bardzo rzadko bywa pusty w przypadku 20$Pass. W tym celu klikamy na "boutique", a później na "codes de jeux".


Tam mamy na pierwszej pozycji interesujący nas kod 20$Pass, klikamy w niego.


Zostajemy poproszeni o potwierdzenie naszego wyboru. Klikamy w to zaznaczone kółkiem, składając tym samym zamówienie naszego kodu.


Na realizację zamówienia stronka ma 48 godzin (zwykle trwa to dużo krócej, jakieś 2-3 godziny), więc swoje zamówienie śledzimy w "Mon Compte", czy też "Moje Konto" w panelu "Mes Commandes".


Jak już otrzymamy kod na 20$Passa, to możemy go przenieść na naszą stronkę 20Dollars2surf.com W tym celu wchodzimy na naszą stronę i klikamy w menu głównym na 20$Pass.


Po wejściu w tą zakładkę otwiera się strona, gdzie można wpisać kod. Należy pamiętać, żeby go wpisać w panelu "Validate 20$Pass bought or won on other site".


ZAPRASZAM PO NOWOŚCI FILMOWE 2013 http://chomikuj.pl/Filmy...2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz